świeże jaja

Aktualności

Bądź na bieżąco

5 czerwca 2017

Rozbudowa strony internetowej

Article Image

Wraz z ciągłym rozwojem firmy postanowiliśmy rozbudować nasza stronę internetową. Wobec tego strona internetowa naszej firmy zyskała całkiem nowy wygląd i funkcje.

rebranding jantex
Światowy Dzień Jaja i najszybszy człowiek smażący omlety
14 październik 2016

Światowy Dzień Jaja organizowany jest od 1996 roku zawsze w drugi piątek października. Pomysłodawcą i koordynatorem obchodów jest Międzynarodowa Komisja ds. Jaj International Egg Commission (IEC). Głównym celem tego dnia jest m.in. pokazanie wyjątkowych zalet jaj i ich roli w wyżywieniu ludzi na całym świecie oraz obalenie mitu o szkodliwościach cholesterolu zawartego w jajkach i pokazanie wyjątkowych, naturalnych zalet jaj, które są bogatym źródłem witamin: A, B12, D, E, oraz pierwiastków mineralnych jak selen, kwas foliowy, cholina i wiele, wiele innych... DLATEGO JEDZMY JAJA!

reklama tesco jantex
Jaja świeże kl. L 20 w reklamie TV!
15 marzec 2016

15 marca 2016 roku Tesco umieściło nową reklamę w internecie i zaczęło Wielkanocną kampanię reklamową w telewizji z udziałem naszych opakowań. Jak można zauważyć znajdują się w niej nowe opakowanie Świeżych jaj kl. L 20. Nowe opakowanie zostało stworzone z myślą o naszych klientach. Wytrzymałe, w pełni bezpieczne, przezroczyste tworzywo pozwala zobaczyć czy jaja są w całości i naocznie upewnić się o wysokiej jakości produktu. Nowoczesna szata graficzna wyróżnia się na półce sklepowej - dzięki niej bez problemu znajdziecie Państwo nasz produkt wśród innych, dostępnych na rynku. Uwypukliliśmy również niezbędne informacje takie jak klasę wagową oraz ilość.

rebranding jantex
Rebranding - czyli zmiana na lepsze
1 marzec 2016

Od początku marca nasze logo zostało zmienione - przeszliśmy całościowy rebranding. Oprócz loga zmieniliśmy też całą szatę graficzną naszych produktów tworząc odświeżone projekty nowych opakowań. Zyskaliśmy dzięki temu dopracowane, piękniejsze i jeszcze bardziej perfekcyjne produkty, którymi możemy się chwalić. Aktualnie jesteśmy w stanie wprowadzania ich w życie. Na bieżąco będziemy informować was o wprowadzeniu nowego produktu do produkcji.