świeże jaja

O nas

Jesteśmy z Wami już od 40 lat!

Siedziba naszej firmy mieści się w Wielkopolsce. Stąd wywodzą się nasze jaja - od kur karmionych własnymi paszami.

 • Doświadczenie

  Wieloletnie tradycje firmy zapoczątkowane zostały już w 1977 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwoliło nam na zdobycie uznania na rynku jajczarskim. W swojej pracy dbamy o najmniejsze szczegóły, od początkowego kontaktu z potencjalnym klientem, aż do dowozu naszych produktów do zamawiającego.

 • Rozwój

  Do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo przeszło wiele modernizacji i unowocześnień. Obecnie zakład jest silnie rozwinięty i przystosowany do wytwarzania produktów spełniających wymagania wszelkich norm unijnych. Odbiorcami naszych produktów jest szeroki krąg klientów w kraju i poza jego granicami - od sklepów spożywczych, poprzez hurtownie, przetwórnie jaj, markety - po duże sieci handlowe.

 • Naturalny produkt

  Potrafimy zapewnić satysfakcję z zakupionego produktu. Z pewnością wpływ ma na to produkowana u nas pasza tylko z dobrych naturalnych komponentów. Skupowane przez nas zboża, śruty i inne elementy potrzebne do wytworzenia gotowego produktu są przez nas wybierane tak, aby uzyskać możliwie najlepsze walory paszy.

 • Metody

  Analizując rozmowy z kontrahentami oraz konsumentami i badając nasze poczynania przez ostatnie lata dowiedzieliśmy się jak dostarczyć świeży towar do wyznaczonego miejsca pamiętając o głównym celu firmy - czyli zadowolenie każdego potencjalnego nabywcy. Pomagają nam przy tym umowy ze znanymi firmami spedycyjnymi. Zawsze staramy się, aby towar który wyrusza z naszego magazynu trafił na wyznaczony czas do odbiorcy.

sortownia jaj, ferma drobiu
pakownia jaj
ferma drobiu jantex
jaja świeże
Współpraca dlugoterminowa

Od 1977 roku...

... dostarczyliśmy na Państwa stoły wiele różnych produktów. Zdobyliśmy dzięki temu ogromne doświadczenie, a świadczą o tym poniższe cyfry.

890+

szczęśliwych kontrahentów z całego świata

2500+

sporządzonych ofert