świeże jaja

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Siedziba naszej firmy mieści się w Wielkopolsce. To stąd wywodzą się nasze produkty.

Wieloletnie tradycje firmy zapoczątkowane zostały już w 1977 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas pozwoliło nam na zdobycie uznania na rynku jajczarskim. W swojej pracy dbamy o najmniejsze szczegóły, od początkowego kontaktu z potencjalnym klientem, aż do dowozu naszych produktów do zamawiającego.

Do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo przeszło wiele modernizacji i unowocześnień. Obecnie zakład jest silnie rozwinięty i przystosowany do wytwarzania produktów spełniających wymagania wszelkich norm unijnych. Odbiorcami naszych produktów jest szeroki krąg klientów w kraju i poza jego granicami - od sklepów spożywczych, poprzez hurtownie, przetwórnie jaj, markety - po duże sieci handlowe.

Potrafimy zapewnić satysfakcję z zakupionego produktu. Z pewnością wpływ ma na to produkowana u nas pasza tylko z dobrych naturalnych komponentów. Skupowane przez nas zboża, śruty i inne elementy potrzebne do wytworzenia gotowego produktu są przez nas wybierane tak, aby uzyskać możliwie najlepsze walory paszy.

Analizując rozmowy z kontrahentami oraz konsumentami i badając nasze poczynania przez ostatnie lata dowiedzieliśmy się jak dostarczyć świeży towar do wyznaczonego miejsca pamiętając o głównym celu firmy - czyli zadowolenie każdego potencjalnego nabywcy. Pomagają nam przy tym umowy ze cenionymi firmami logistycznymi. Zawsze staramy się, aby towar który wyrusza z naszego magazynu trafił na wyznaczony czas do odbiorcy.